Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Stĺpový držiak hliník MAL30A 001

Č.výr. 1273986

  • Absolútne nehrdzavejúci
  • Univerzálne prestaviteľný
  • Na rúrky s priemerom do 50 mm
Informácie o výrobku
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1273986

Stĺpový/balkónový držiak sa hodí na upevnenie offsetových parabolických antén na horizontálnej alebo vertikálnej rúrke, napr. na balkónovom zábradlí. Pretože je vyrobený z hliníka, je absolútne nehrdzavejúci. Základná doska s upevňovacími objímkami je univerzálne prestaviteľná a vhodná na takmer všetky bežné priemery rúrok do 50 mm. Stĺpový držiak umožňuje po vynechaní upevňovacích objímok aj priamu montáž základnej dosky na stenu (vzdialenosť od steny 300 mm).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Inštalácia
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,02 kg
Výška:31,0 cm
Šírka:11,0 cm
Dĺžka:20,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore