Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Egger Dizajnová podlaha GreenTec Classic hnedá Monfort dub prírodný EHD014

Č.výr. 1615145

  • Dizajnová podlaha ako ekologická alternatíva k vinylovým podlahám - z 90 % z obnoviteľných surovín
  • Vysokozaťažiteľná, trvácna a tvarovo stabilná
  • Vynikajúca izolácia proti kročajovému hluku a nízka hlučnosť
  • Vodotesný povrch garantuje vynikajúcu vhodno
Informácie o výrobku
 
51,82 EUR
25,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1615145

Egger dizajnová podlaha GreenTec spája najmodernejšiu technológiu s najvyššou ekologickou požiadavkou na zdravé bývanie. Na rozdiel od bežnej LVT a vinylovej podlahy neobsahuje žiadne PVC, škodlivé látky a zmäkčovadlá a z 90 % je vyrobená z obnoviteľných surovín. Použité drevo pochádza na 100 % z udržateľného lesného hospodárstva, prírodná korková podložka je vyrobená z recyklovaného korku. Egger dizajnová podlaha GreenTec tak spĺňa najvyššie požiadavky medzinárodne uznávaných značiek kvality pre emisie vzduchu v miestnosti.

Dub s vysokou prirodzenosťou a rustikálnymi prvkami - dokonalejší ako príroda
Podlaha GreenTec sa vyznačuje svojou mimoriadne dlhou životnosťou a autentickým vzhľadom. Prirodzený hnedý odtieň so sivo-žltou hrou farieb podčiarkuje veľmi prirodzený dojem tohto dekoru. Tmavé trhliny vnášajú potrebnú rustikálnosť a vďaka nim dub pôsobí živo. Či v kuchyni, obývačke alebo spálni, táto podlaha je absolútne všestranným prvkom. Vysokému namáhaniu odoláva vďaka robustnému uzavretiu povrchu odolnému proti mikroškrabancom a presvedčí vás tvarovou a tlakovou stabilitou, aby ste sa mohli dlho tešiť z bývania. Nakoľko sa podlahová krytina vynikajúco hodí do vlhkých priestorov, môže sa bez problémov položiť v kúpeľni, kuchyni a zimnej záhrade. S protišmykovou vlastnosťou je podlahová plocha navyše ideálna pre priestory, v ktorých je potrebná zvýšená pochôdzna bezpečnosť.
Egger dizajnová podlaha GreenTec disponuje vynikajúcou izoláciou proti kročajovému hluku a vďaka integrovanej korkovej podložke zabezpečuje nízku hlučnosť v miestnosti. Podlaha bez obsahu vinylu je ideálna aj pre alergikov a astmatikov. Nezachytáva ani nečistoty, ani prach a jednoducho sa čistí - ideálna podlaha do celého obytného priestoru, najmä do intenzívne namáhaných priestorov, ako je detská izba. V kombinácii s podlahovým kúrením vykazuje podlaha prvotriedne vlastnosti, pretože inovatívna nosná doska zabezpečuje optimálnu tepelnú vodivosť.

Rýchle a jednoduché položenie
Systém pokladania Clic it! garantuje jednoduché a flexibilné položenie dosky za doskou. Jednoducho použiteľný zámkový systém Click poskytuje optimálne riešenie pre každú situáciu v miestnosti a umožňuje súčasné položenie viacerých radov s posunutím. Egger dizajnová podlaha sa dá nekomplikovane rozobrať a opätovne položiť. Vďaka integrovanej korkovej izolácii proti kročajovému hluku nie je potrebná žiadna ďalšia podložka proti kročajovému hluku. Vďaka záťažovej triede 33 sa táto podlahová krytina na báze dreva vynikajúco hodí na intenzívne komerčné použitie. Preto sa môže napríklad použiť v hoteloch, kanceláriách alebo obchodoch, ale je samozrejme ideálna aj v celom obytnom priestore. Je dostupná v rôznych dekoroch, napríklad vo vzhľade dlažby, kameňa alebo dreva. Súčasťou sortimentu je aj vhodné príslušenstvo, ako sú soklové lišty a rohy.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Optika:Podlaha vidieckeho domu 1-lamela
Farebný odtieň:Stredný
Druh predĺženia:Kliknutie
Materiál:Špeciálna nosná doska s korkovou izoláciou kročajo
Deko - simulácia:Dub
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Trieda oteru:AC 5
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,65 kg
Výška:7 mm
Šírka:19,3 cm
Dĺžka:129,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore