Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Egger Dizajnová podlaha GreenTec Zapulla pínia 7 x 193 x 1292 mm

Č.výr. 1615152

  • Ekologická alternatíva k vinylovým podlahám
  • Vysokozaťažiteľná, trvácna a tvarovo stabilná
  • Vynikajúca izolácia proti kročajovému hluku a nízka hlučnosť
  • Vodotesný povrch
  • 100 % bez obsahu PVC, škodlivých látok a zmäkčovadiel
Informácie o výrobku
 
51,82 EUR
25,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1615152

Egger dizajnová podlaha GreenTec spája najmodernejšiu technológiu s najvyššou ekologickou požiadavkou na zdravé bývanie. Na rozdiel od bežných LVT a vinylových podláh neobsahuje žiadne PVC, škodlivé látky a zmäkčovadlá a z 90% je vyrobená z obnoviteľných surovín. Použité drevo pochádza na 100 % z udržateľného lesného hospodárstva, prírodná korková podložka je vyrobená z recyklovaného korku. Úsilie, ktoré sa oplatí. Nie nadarmo spĺňa Egger dizajnová podlaha GreenTec najvyššie požiadavky medzinárodne uznávaných značiek kvality pre emisie vzduchu v miestnosti. Všetci sa tak môžu voľne nadýchnuť.

Pekný vzhľad, ktorý dlhšie vydrží
Podlaha sa vyznačuje výnimočnou trvácnosťou a svojím autentickým vzhľadom. Aby vám pekný pohľad dlho prinášal potešenie, vytvorili sme neobyčajne robustnú podlahu: Vysokému namáhaniu odoláva vďaka trvanlivému povrchu odolnému proti mikroškrabancom a presvedčí vás tvarovou a tlakovou stabilitou, aby ste sa z nej mohli dlho tešiť nielen v domácnosti. Na Egger dizajnovú podlahu GreenTec sa môžete spoľahnúť aj v intenzívne využívaných komerčných priestoroch. Vďaka záťažovej triede 33 poskytuje riešenie s dlhou životnosťou pre hotely, kancelárie, obchody a ďalšie objekty s vysokou frekvenciou osôb.

Zvláda každodenné výzvy
Nemusíte mať žiadne obavy, keď sa na podlahu dostane voda. Je odolná voči vode, a preto je sa ideálne hodí do vlhkých priestorov, ako sú kúpeľne, kuchyne a zimné záhrady. Jej protišmykový povrch je zárukou bezpečnej chôdze a stability. Keď už sme pri chôdzi: Aby ani rýchle kroky nikoho nerušili, má podlaha integrovanú korkovú podložku, ktorá absorbuje kročajový hluk a znižuje hluk v miestnosti.

Aj alergici ocenia túto podlahu bez obsahu vinylu. Neabsorbuje prach ani nečistoty a dá sa rýchlo a jednoducho čistiť. A v neposlednom rade, vďaka optimálnej tepelnej vodivosti sa môže podlaha dokonca kombinovať s podlahovým kúrením. Či už je položená vo výrazne frekventovanej chodbe, detskej izbe alebo v akomkoľvek inom obytnom priestore - Egger dizajnová podlaha GreenTec predstavuje vždy správnu voľbu.

Položená na jeden klik
Jednoduché položenie podlahy: So systémom pokladania Clic it! sa podlaha dá rýchlo a flexibilne prispôsobiť každej miestnosti z hľadiska dispozície. Môžete ukladať aj niekoľko radov s posunutím naraz. Vďaka integrovanej korkovej podložke dokonca bez dodatočnej izolácie proti kročajovému hluku. A teraz to najlepšie: Náš zámkový systém Clic it! na jednoduché používanie umožňuje demontáž a opätovné položenie Egger dizajnovej podlahy kedykoľvek a s minimálnym úsilím. Na želanie sa tak podlaha s vami aj presťahuje.

Vyzerá autenticky - a tak aj pôsobí
Či už v klasickom vzhľade dlaždíc, robustného kameňa alebo v príjemnom dizajne dreva, Egger dizajnová podlaha GreenTec ponúka vhodný dekor pre každý štýl a miestnosť. Celkový harmonický obraz dopĺňa dokonale zosúladené príslušenstvo, ako sú soklové lišty a rohy.

To všetko je tak presvedčivé, že na Egger dizajnovú podlahu GreenTec poskytujeme záruku 25 rokov na použitie v obytnom priestore.

Egger dizajnová podlaha GreenTec. Dokonalejšia ako príroda.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Optika:Podlaha vidieckeho domu 1-lamela
Farebný odtieň:Stredný
Druh predĺženia:Kliknutie
Materiál:Špeciálna nosná doska s korkovou izoláciou kročajo
Deko - simulácia:Pínia
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Trieda oteru:AC 5
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,65 kg
Výška:7 mm
Šírka:19,3 cm
Dĺžka:129,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore