EGIBI Lepená vinylová podlaha Canadian Design Dry Back Regina 152,4x914,4x2 mm
Číslo výrobku 2453702Opis výrobku
Číslo výrobku 2453702
Lepená vinylová podlaha EGIBI Dry Back
Cenovo dostupné riešenie SPC RIGID podlahy bez integrovanej podložky. Lepená vinylová podlaha EGIBI Dry Back prináša to najlepšie v oblasti vinylových podláh za priaznivú cenu. Táto moderná vinylová podlaha neobsahuje podložka a je vhodná na podlahové vykurovanie. Podlaha je vodeodolná a zdravotne nezávadná. Inštaluje sa lepením.
Vlastnosti vinylových podláh EGIBI Dry Back
- 100% vodeodolná
- Bez škodlivých látok, zdravotne nezávadná
- Trvanlivá a stabilná
- Tichá a teplá podlaha
- Vhodná pre podlahové vykurovanie
- Montáž plávajúce, lepením
- Materiál - 100% čisté PVC s prímesou kalcitu vápenatého (prášok)
- Povrch - matný polyuretánový povrch s keramickými časticami
- Konštrukcia - luxusná vinylová podlaha, kompozitné jadro s hustotou > 2090 kg/m3
- Štruktúra - drevo, bez V-škáry
- Klasifikácia triedy oteru 23/31
- Protišmykové vlastnosti R9, DIN 51130
- Tepelná vodivosť EN 12524: 0,11 W/mK
- Odolnosť voči zašpineniu - EN: trieda 0
- Ohňovzdornosť BFL-S1
- Odolnosť voči oteru EB 660-2: trieda oteru T
- Emisie formaldehydu E1
- Odolnosť voči kolesám (stále zaťaženie) EN 425: zhodné s normou
- Rozmerová stabilita: EN 427: dĺžka max. 0,05 mm/ EN 434: priemerne < 0,15%
EGIBI
Spoločnosť EGIBI kladie veľký dôraz na spokojnosť svojich zákazníkov. Vďaka stále kontrole kvality pri výbere produktov, garantuje svojim zákazníkom dodávky inovatívnych a kvalitných materiálov. Okrem kvality a širokej ponuky tovaru dbá aj na ekológiu. Všetci výrobcovia, s ktorými EGIBI spolupracuje, musia dodržiavať ekologické normy pri výrobe alebo používať ekologické suroviny na výrobu. Napríklad, čo sa dreva týka, certifikáciu FSC. Tento medzinárodný certifikát zákazníkom zaručuje, že drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov.
Informácie o výrobcovi
Egibi s.r.o.
Revolucni 910/20
79401 Krnov
obchod@egibi.cz
8594187731281
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Nosná doska SPC |
| Farebný odtieň: | Stredné |
| Optika: | Drevo |
| Hrúbka (mm): | 2 mm |
| Trieda použitia: | 23/32 |
| Deko - simulácia: | Dub |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné na podlahové kúrenie |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Izolácia proti hluku chodenia: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Druh pokládky: | Lepenie |
| Druh výrobku: | Vinylová podlaha |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14,0 kg |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šírka: | 91,4 cm |
| Hĺbka: | 15,2 cm |







