EGIBI Vinylová podlaha SPC RIGID Macher Line Jasper 1190 x 180 x 4/0,3 mm
Číslo výrobku 2425718Opis výrobku
Číslo výrobku 2425718
Vinylová podlaha EGIBI SPC RIGID Macher Line
Táto jedinečná EIGIBI SPC RIGID vinylová podlaha Macher Line prináša množstvo výhod za priaznivú cenu. Ide o ekonomické, ekologické a ergonomické riešenie vinylovej podlahy, ktoré je vhodné do rodinných domov, bytov a kancelárií. Podlaha disponuje pevnými Click zámkami, ktoré zaisťujú jej priestorovú stabilitu, a to v embosovanej štruktúre. Podlaha Macher Line o celkovej hrúbke 4 mm a rozmere lamely 1190 x 180 mm je vhodná aj na teplovodné podlahové vykurovanie. Vyberte si perfektnú podlahovú krytinu v pomere cena/výkon. Vyberte si Macher Line!
Vlastnosti vinylových podláh EGIBI SPC RIGID Macher Line
- 100% vodeodolná
- Bez škodlivých látok, zdravotne nezávadná
- Trvanlivá a stabilná
- Tichá a teplá podlaha
- Vhodná pre podlahové vykurovanie
- Montáž plávajúce, Click System (2G Välinge)
- Materiál - 100% čisté PVC s prímesou kalcitu vápenatého (prášok)
- Povrch - matný polyuretánový povrch s keramickými časticami
- Konštrukcia - luxusná vinylová podlaha, kompozitné jadro s hustotou > 2090 kg/m3
- Štruktúra - drevo, embosovaná štruktúra
- Klasifikácia triedy oteru 23/33
- Protišmykové vlastnosti R9, DIN 51130
- Tepelná vodivosť EN 12524: 0,11 W/mK
- Odolnosť voči zašpineniu - EN: trieda 0
- Ohňovzdornosť BFL-S1
- Odolnosť voči oteru EB 660-2: trieda oteru T
- Emisie formaldehydu E1
- Odolnosť voči kolesám (stále zaťaženie) EN 425: zhodné s normou
- Rozmerová stabilita: EN 427: dĺžka max. 0,05 mm/ EN 434: priemerne < 0,15%
EGIBI
Spoločnosť EGIBI kladie veľký dôraz na spokojnosť svojich zákazníkov. Vďaka stále kontrole kvality pri výbere produktov, garantuje svojim zákazníkom dodávky inovatívnych a kvalitných materiálov. Okrem kvality a širokej ponuky tovaru dbá aj na ekológiu. Všetci výrobcovia, s ktorými EGIBI spolupracuje, musia dodržiavať ekologické normy pri výrobe alebo používať ekologické suroviny na výrobu. Napríklad, čo sa dreva týka, certifikáciu FSC. Tento medzinárodný certifikát zákazníkom zaručuje, že drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov.
Informácie o výrobcovi
Egibi s.r.o.
Revolucni 910/20
79401 Krnov
obchod@egibi.cz
8594187731465
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Nosná doska SPC |
| Farebný odtieň: | Stredné |
| Optika: | Drevo |
| Hrúbka (mm): | 4 mm |
| Trieda použitia: | 23/33 |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné na podlahové kúrenie |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Izolácia proti hluku chodenia: | Bez izolácie proti kročajovému hluku |
| Druh pokládky: | Klikací systém |
| Druh výrobku: | Vinylová podlaha |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14,0 kg |
| Výška: | 119,0 cm |
| Šírka: | 18,0 cm |
| Hĺbka: | 4 mm |









