PARADOR Dizajnová podlaha Modular ONE žula antracit 853 x 400 x 8 mm (1743538)
Číslo výrobku 2808681Opis výrobku
Číslo výrobku 2808681
Modular ONE - inovatívny multitalent
Modular ONE, vysoko výkonná a moderná viacvrstvová podlaha, vyzerá a pôsobí ako drevená podlaha, ľahko sa udržuje ako laminátová podlaha a je odolná ako vinylová podlaha.
Výhody dizajnových vinylových podláh Modular ONE:
- Štyri atraktívne formáty dosiek - Wide (1285 x 194 mm), Chateau (2200 x 235 mm), Oversize (853 x 400 mm) a Herringbone (840 x 140 mm)
- Testované pre zdravé bývanie a bez zmäkčovadiel
- Veľmi tiché a teplé pod nohami
- Integrovaná korková podložka tlmiaca kročajový hluk
- Vhodné pre mierne nerovné podklady (renovácia)
- Vhodné pre podlahové vykurovanie
- Vhodné do vlhkých priestorov
- Odolné a ľahké na údržbu
- Vysoko autentický vzhľad a dojem
Štruktúra vinylovej podlahy Modular ONE
1. Vysoko kvalitný dekoratívny povrch - veľmi odolný proti oderu a ľahký na údržbu
>2. Kompozitná nosná doska na báze dreva - vhodná do vlhkých priestorov a rozmerovo stabilná
3. Integrovaná korková podložka - tlmí kročajový hluk pre lepšiu akustiku miestnosti
4. Safe-Lock PRO - zámkový mechanizmus pre jednoduchú, bezpečnú a presnú pokládku bez lepenia
Zdravé bývanie a bez zmäkčovadiel
Vďaka použitiu nezávadných, prevažne prírodných a udržateľných surovín a bez použitia zmäkčovadiel zaisťuje Modular ONE osobnú pohodu vo vašom domove. Kvalita "Made in Germany".
Autentický vzhľad a dojem
Podlaha nielen vyzerá ako skutočné drevo, ale aj na dotyk pôsobí rovnako: reliéf so štruktúrou dreva vytvára úžasne reálny dojem dreva, ktorý môžete cítiť. Matný povrch dodáva dekoru ešte autentickejší pocit.
4stranné skosenie
Celoplošne skosené dlhé a koncové hrany vytvárajú vzor s kúzlom skutočnej drevené alebo dlaždicové podlahy, v ktorom je zdôraznená každá jednotlivá doska.
Mimoriadne tichá s príjemným pocitom pri chôdzi
Pružný povrch a integrovaná korková podložka zaisťujú optimálnu akustiku miestnosti, minimalizujú hluk a prispievajú tak k obzvlášť príjemnému a teplému pocitu pri chôdzi. Vďaka stabilnej nosnej doske a korkovej podložke sa vyhladia mierne nerovnosti podkladu, takže je možná pokládka aj na napríklad existujúcu dlažbu.
Vhodné do vlhkých miestností*
Vodeodolný povrch a kompozitná nosná doska vhodná do vlhkých miestností robí z podlahy Modular ONE skutočného všestranného pomocníka, ktorého je možné položiť aj do vlhkých miestností, ako je kúpeľňa. Špeciálne spracovanie hrán navyše chráni podlahu pred vnikaním vody.
* Až 100 hodín ochrany (dodržujte pokyny na inštaláciu)
Informácie o výrobcovi
Parador GmbH
Millenkamp 7-8
48653 Coesfeld
Compliance@parador.de
4014809226635
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farebný odtieň: | Svetlá |
| Hrúbka (mm): | 8 mm |
| Trieda použitia: | 23 |
| Deko - simulácia: | Granit |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné na podlahové kúrenie |
| Vhodné do vlhkých priestorov: | Vhodné do vlhkých miestností |
| Izolácia proti hluku chodenia: | S izoláciou proti kročajovému hluku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,22 kg |
| Výška: | 8 mm |
| Šírka: | 40,0 cm |
| Hĺbka: | 85,3 cm |









