19.1.2021 6:39


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Vinylová podlaha Mineral Pro borovica Fantasie

Č.výr. 1338326
  • Hrúbka dosky cca 4,2 mm
  • Trieda záťaže 23, 34, 41: Obytné priestory - intenzívne používanie, komerčné priestory - intenzívne používanie, priemyselné priestory - občasné používanie
  • Obsah balenia: 1,757 m2
Informácie o výrobku
29,85 EUR
16,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

63 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1338326

Vinylová podlaha Mineral Pro borovica Fantasie má vzhľad svetlej rustikálnej drevenej podlahy. Dizajnová podlaha je vhodná do vlhkých miestností, kúpeľní, chodieb a kuchýň a je vodotesná. Podlaha je tichá a na pocit teplá a vďaka nosnej doske plnenej minerálmi je aj robustná a dlho si udrží tvar.

Položená rýchlo a čisto
Na položenie podlahy sa nepoužíva žiadne lepidlo ani náradie. Práca vďaka tomu prebieha rýchlo a čisto. Zámková mechanika sa stará o to, aby podlaha dobre držala a možnosť jednoduchého orezania vysúvacím nožom zabezpečuje jej rýchle opracovanie. Dizajnové podlahy sa môžu bez problémov klásť na teplovodné podlahové kúrenie. Dbajte prosím o to, aby ste si pri výbere izolácie zvuku krokov vybrali podložky vhodné na použitie s vinylovými podlahami (nie sú súčasťou balenia).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Optika:Podlaha vidieckeho domu 1-lamela
Farebný odtieň:Svetlý
Vhodné do vlhkých priestorov:Áno
Deko - simulácia:Borovica
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:14,8 kg
Výška:122,0 cm
Šírka:18,0 cm
Dĺžka:4 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore