27.9.2020 0:06


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Vinylová podlaha samolepiaca dub sivý

Č.výr. 4991451
  • Spôsob ukladania: samolepiaci
  • Hrúbka podlahy: 2 mm
  • Vzor: sivý dub
Informácie o výrobku
29,57 EUR
9,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4991451

Pomocou samolepiacej vinylovej podlahy vo farbe sivého duba vybavíte svoju obývačku peknou podlahovou krytinou rýchlo a jednoducho. Dosky podlahy uložia bez problémov aj laici a budú sa môcť pochváliť vysokokvalitným vzhľadom dreva alebo kameňa. Výhody samolepiacich vinylových podláh sú zrejmé: vysokokvalitný vzhľad, jednoduché ukladanie a ošetrovanie. Podlahu môžete uložiť jednoducho ako novú podlahovú krytinu na poter. Podklady na lepenie samolepiacich vinylových podláh musia byť zásadne rovné, pevné, bez prachu, trhlín, nečistôt, tukov alebo olejov, ako aj trvalo suché. Na uloženie podlahy budete potrebovať iba meracie pásmo, kovové pravítko a nôž na koberce. Na zlepšenie priľnavosti by ste mali podklad pred lepením podlahy natrieť základnou farbou, resp. penetračným náterom. Balením pokryjete pri 20 doskách v balíku 2,96 m2.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Optika:Podlaha vidieckeho domu 1-lamela
Farebný odtieň:Stredný
Druh predĺženia:Lepenie
Materiál:Plný vinyl
Hrúbka:2 mm
Vhodné do vlhkých priestorov:Nie
Deko - simulácia:Dub
Vhodné pre podlahové vykurovanie:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:560 g
Výška:2 mm
Šírka:94,2 cm
Dĺžka:15,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore