Burg Wächter Cylindrický visiaci zámok 402 Look 40 mm
Číslo výrobku 4429338Opis výrobku
Číslo výrobku 4429338
Burg Wächter cylindrický visiaci zámok 402 Look je so svojím farebným plastovým puzdrom obzvlášť vhodný pre popisovanie.
V prípade online objednávky nie je možné vybrať farbu či dizajn, tovar bude vybraný podľa aktuálnej dostupnosti.
Informácie o výrobcovi
BURG-WÄCHTER GmbH & Co. KG
Altenhofer Weg 15
58300 Wetter (Ruhr)
info@burg.biz
4003482337912
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Valcová visiaca zámka |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Vhodné na vonkajšie použitie |
| Výška strmeňa: | 22,6 mm |
| Hrúbka strmeňa: | 6,3 mm |
| Šírka strmeňa: | 20,7 mm |
| Uzavretie: | Rôzne zamykané |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 160 g |
| Výška: | 6,2 cm |
| Šírka: | 4,4 cm |
| Hĺbka: | 1,7 cm |
POZOR! V PRÍPADE ONLINE OBJEDNÁVKY NIE JE MOŽNÉ SI VYBRAŤ FARBU ČI DIZAJN, TOVAR BUDE VYBRANÝ PODĽA AKTUÁLNEJ DOSTUPNOSTI.













