Burg Wächter Valcová visiaca zámka C-line 222 60 SB
Číslo výrobku 5179460Opis výrobku
Číslo výrobku 5179460
Valcová visiaca zámka Burg-Wächter má masívne mosadzné teleso.
Oceľový pevný oblúk, s dvojitou aretáciou.
Informácie o výrobcovi
BURG-WÄCHTER GmbH & Co. KG
Altenhofer Weg 15
58300 Wetter (Ruhr)
info@burg.biz
4003482030318
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Valcová visiaca zámka |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Vhodné na vonkajšie použitie |
| Výška strmeňa: | 32,5 mm |
| Hrúbka strmeňa: | 8 mm |
| Šírka strmeňa: | 32 mm |
| Uzavretie: | Rôzne zamykané |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výška: | 8,7 cm |
| Šírka: | 6,0 cm |



