Burg Wächter Visiaci zámok na vonkajšie použitie Splash 470 45, žltý
Číslo výrobku 1394634Opis výrobku
Číslo výrobku 1394634
Visiaci zámok s masívnym hliníkovým telom s ochranným plášťom a viečkom. Tento zámok je vhodný do vonkajších podmienok vďaka nehrdzavejúcemu vnútornému mechanizmu, je odolný voči poveternostným vplyvom a obzvlášť chránený proti špine a vode.
Balenie (v x š x h) 179 x 102 x 32,7 mm
Výška strmeňa 21,4 mm
Šírka strmeňa 18,8 mm
K dispozícii v dvoch farebných prevedeniach žltej a modrej.
Informácie o výrobcovi
BURG-WÄCHTER GmbH & Co. KG
Altenhofer Weg 15
58300 Wetter (Ruhr)
info@burg.biz
4003482399613
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Číslicová visiaca zámka |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Vhodné na vonkajšie použitie |
| Výška strmeňa: | 21,4 mm |
| Hrúbka strmeňa: | 8,5 mm |
| Uzavretie: | Rôzne zamykané |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 91 g |
| Výška: | 6,9 cm |
| Šírka: | 4,9 cm |
| Hĺbka: | 2,7 cm |







