Burg Wächter Visiaci zámok Set Trio 400 40 SB
Číslo výrobku 4429544Opis výrobku
Číslo výrobku 4429544
Burg Wächter visiaci zámok Set Trio 400 Magno, 3 visiace zámky s jedným hlavným kľúčom na jednej SB karte. Jeden kľúč odomyká všetky zámky.
Informácie o výrobcovi
BURG-WÄCHTER GmbH & Co. KG
Altenhofer Weg 15
58300 Wetter (Ruhr)
info@burg.biz
4003482152911
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Valcová visiaca zámka |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Vhodné na vonkajšie použitie |
| Šírka strmeňa: | 20 mm |
| Uzavretie: | S jedným kľúčom |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 450 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 3,8 cm |
| Hĺbka: | 1,3 cm |







