Yale Visiaci zámok Y227B/45/122/1, 3 kľúče, 78 x 47 x 28 mm
Číslo výrobku 1583160Opis výrobku
Číslo výrobku 1583160
Yale visiaci zámok Y227B pre vysokú úroveň zabezpečenia má telo z vrstvenej ocele. Ďalej má chrómovaný strmeň z kalenej ocele so zvýšenou odolnosťou (Boron). Zámok má dvojitú guličkovú západku. Disponuje ochranným krytom tela a otvoru pre kľúč, vďaka čomu má zvýšenú odolnosť voči poveternostným vplyvom, kedy bol testovaný voči korózii po dobu 120 hodín. Svojimi vlastnosťami spĺňa stupeň zabezpečenia 3 a preto je vhodný na zabezpečenie cennejších predmetov. Súčasťou balenia sú 3 ks kľúčov.
Rozmery:
- Priemer strmeňa: 6 mm
- Vnútorná výška strmeňa: 25 mm
- Vnútorná šírka strmeňa: 20 mm
- Výška tela: 47 mm
- Šírka tela: 47 mm
Informácie o výrobcovi
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Strojnická 633
516 01 Rychnov nad Kněžnou
info@assaabloy.cz
5052847100097
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Valcová visiaca zámka |
| Vhodné pre vonkajšie použitie: | Vhodné na vonkajšie použitie |
| Výška strmeňa: | 25 mm |
| Hrúbka strmeňa: | 6 mm |
| Šírka strmeňa: | 20 mm |
| Uzavretie: | Rôzne zamykané |
| Trieda bezpečnosti: | 3 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 271 g |
| Výška: | 7,8 cm |
| Šírka: | 4,7 cm |
| Hĺbka: | 2,8 cm |







