VLC Bavlnený koberec so vzorom bielo-mätový 60 x 120 cm
Číslo výrobku 1911106Opis výrobku
Číslo výrobku 1911106
Tento bavlnený koberec s jemným vzorom v bielo-mätovom prevedení prináša moderný dizajn do vášho obytného priestoru, štýlovú atmosféru a svieži nádych. Biele strapce na oboch koncoch podčiarkujú ľahkosť. S formátom 60 x 120 cm a výškou vlasu 5 mm je ideálny do menších obytných priestorov, predsiení alebo ako akcent pred váš obľúbený kus nábytku. Koberec je vyrobený zo 100% bavlny a vhodný na pranie v práčke do 30 °C. Vďaka jednoduchej údržbe je vhodný aj pre domácnosti s deťmi a domácimi miláčikmi. Kvalitný materiál zaisťuje nielen vysokú odolnosť, ale taktiež je príjemný na dotyk.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872504373
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Motív: | Vzor |
| Štýl: | Moderný |
| Materiál vlákna: | 100 % bavlna |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Vlastnosť: | Tkaný koberec |
| Výška vlasov asi: | 5 mm |
| Spôsob výroby: | Utkané strojom |
| Obytná miestnosť: | Spálňa, Chodba, Jedáleň |
| Vhodné pre podlahové vykurovanie: | Vhodné pre podlahové kúrenie |
| Protišmykový: | Nie protišmykové |
| Protialergický: | Nie je antialergické |
| Základný materiál: | Bez zadnej strany |
| Zloženie materiálu: | 100 % bavlna |
| Cieľová skupina: | Všetky vekové kategórie |
| Druh koberca: | Moderné koberce |
| Čistenie: | Možno prať v práčke |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 540 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šírka: | 120,0 cm |
| Hĺbka: | 60,0 cm |







