Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

SAVO Vločkovač do bazéna 900 ml

Č.výr. 2048064

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Vločkovanie

Popis výrobku

Č.výr. 2048064

Savo Vločkovač je tekutý prípravok odstraňujúci drobné nečistoty a zákal z bazénovej vody. Slúži k vyzrážaniu (vyvločkovaniu) drobných nečistôt. Nečistoty po použití prípravku vytvoria zhluky, ktoré sa potom jendoducho zachytí vo filtrácii, pripadne klesnú na dno a môžu sa odsať. Vhodné pre všetky typy bazénov. Obsah balenia je 900 ml.

Použitie:
Savo Vločkovač použite v prípade, že ani pri správnom dávkovaní chlórových prípravkov a pri správnej hodnote pH nie je voda číra. Dávkovanie je závislé na kvalite vody v bazéne. Upravte pH prípravky SAVO pH+ alebo SAVO pH- na hodnotu 7,1 - 7,5, skontrolujte hladinu voľného chlóru a podľa potreby dodajte SAVO chlórové tablety či SAVO tablety komplex.

Doporučené riedenie:
Podľa intenzity zákalu použite 10 - 20 ml prípravku na 1 m3 vody. Pri spustenej filtrácii pripravok pomaly vlievajte do skimmeru alebo ho rozpustite v nádobe s vodou a rozptylte po hladine. Potom nepretržite filtrujte minimálne 1 deň.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ:Tekuté
Účel použitia:Vločkovanie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:900 g

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore