Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Umývadlo na dosku WBA-7010 43 cm x 43 cm

Č.výr. 1331792

  • Výnimočný kubický dizajn s rozmanitými možnosťami kombinácií
  • S otvorom na vodovodný kohútik: Kombinovateľné so štandardnými batériami
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
89,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1331792

Tvoj deň sa začína aj končí v kúpeľni. Ale aj počas dňa slúži kúpeľňa ako oddychové útočisko. Poteší teda, keď sa kvalita, dizajn a účel v tejto ústrednej miestnosti zlúčia do jedného celku: ako pri našom umývadle na dosku WBA-7010 od baliv. Nezáleží na tom, či svoj deň začínate osamote alebo spoločne so svojou rodinou - umývadlo vás bude spoľahlivo sprevádzať každý deň.

baliv - stvorené pre život
Nadčasové a elegantné. Týmito dvoma slovami už bolo povedané všetko. Toto štvorcové umývadlo na dosku v jednoduchej bielej dodá vašej kúpeľni dokonalé akcenty. Osobitným pútačom pohľadov je otvor na batériu, ktorý je umiestený v rohu umývadla. Spoločne s jemne vytvarovaným okrajom umývadla vzniká výnimočný dizajn.
Vďaka jeho elegancii s ním môžete uskutočniť mnohé nápady na zariadenie: od rustikálneho štýlu až po exkluzívny. Umývadlo môžete skombinovať so svetlým alebo tmavým drevom, kamennými alebo kovovými platňami - vašej fantázii sa tu nekladú žiadne medze. Je jedno, či uprednostňujete kontrasty, alebo ucelený vzhľad, s týmto umývadlom si vytvoríte svoj osobný štýl. Kubický tvar sa veľmi dobre hodí do moderne zariadenej kúpeľne. V kombinácii s jednoduchou pochrómovanou batériou sa stane centrom oázy pokoja.

Váš sen o kúpeľni, ktorá dlho vydrží
Sme toho názoru, že umývadlo by nemalo len dobre vyzerať, ale aj niečo vydržať. Preto kladieme veľký dôraz na používanie výlučne vysokokvalitných a robustných materiálov. Toto umývadlo na dosku pozostáva z keramiky, ktorá je odolná, jednoduchá na údržbu a má dlhú životnosť. A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že päťročná záruka je pre nás samozrejmosťou.
Pri čistení toho nemôžete veľa pokaziť. Dovolené je všetko, čo neškodí životnému prostrediu. Vyhýbajte sa veľmi agresívnym čistiacim prostriedkom, ktoré môžu poškriabať keramický povrch.

Pre kúpeľu, ktorá sa k vám hodí
Vďaka kompaktným rozmerom 43 cm x 43 cm (Š x H) a výškou 14 cm môžete umývadlo na dosku vhodne umiestniť aj do malých kúpeľní alebo WC pre hostí. Umývadlo môžete vo vhodnej výške namontovať na stabilnú dosku, umývací stôl alebo spodnú skrinku. Do zabudovaného otvoru na vodovodný kohútik môžete do umývadla umiestniť batériu podľa vášho osobného výberu. Osobitne dôležité: Umývadlo nemá prepad, preto by ste mali používať neuzatvárateľné ventily. Voda sa tak nedopatrením nemôže preliať.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Samostatné umývadlá
Prevedenie:Samostatné umývadlo
Tvar:Hranatý
Povlak:Keramika
Materiál:Keramika
Šírka:43 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:11,5 kg
Výška:14,0 cm
Šírka:43,0 cm
Dĺžka:43,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore