Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Umývadlo na dosku WBA-7040 priemer 40 cm

Č.výr. 1331826

  • Skutočný unikát s jedinečnou textúrou a nespočetnými možnosťami kombinovania
  • Bez otvoru na vodovodný kohútik: Kombinovateľné s nástennými alebo vysokými štandardnými batériami
  • 10-ročná záruka výrobcu (záručné podmienky pozri v časti "Ďalšie podrobnost
Informácie o výrobku
179,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1331826

Tvoj deň sa začína aj končí v kúpeľni. Ale aj počas dňa slúži kúpeľňa ako oddychové útočisko. Poteší teda, keď sa kvalita, dizajn a účel v tejto ústrednej miestnosti zlúčia do jedného celku: ako pri našom umývadle na dosku WBA-7040 od baliv. Je jedno, či svoj deň začínate osamote, alebo spoločne so svojou rodinou - umývadlo vás bude spoľahlivo sprevádzať každý deň.

baliv - stvorené pre život
Toto umývadlo na dosku z pravého mramoru sa stane lapačom pohľadov vo vašej oáze pokoja. Kameň v krémovej farbe s jedinečnou textúrou je skutočný unikát! Vďaka leštenému vnútornému povrchu pekne vynikne jeho štruktúra. Umývadlo má tvar umývacej nádoby so širokým okrúhlym okrajom. Harmonický tvar a prirodzený vzhľad mu prepožičiavajú osobitý šarm.

S týmto umývadlom môžete uskutočniť veľa vlastných nápadov na zariadenie: od rustikálneho štýlu až po exkluzívny. Umývadlo môžete skombinovať so svetlým alebo tmavým drevom, kamennými alebo kovovými platňami - vašej fantázii sa tu nekladú žiadne medze. Je jedno, či uprednostňujete kontrasty, alebo ucelený vzhľad, s týmto umývadlom si vytvoríte svoj osobný štýl. V kombinácii s drevenou doskou v prírodnom vzhľade alebo nábytkom z tíkového dreva zavládne vo vašej kúpeľni atmosféra orientálneho Východu.

Váš sen o kúpeľni, ktorá dlho vydrží
Sme toho názoru, že umývadlo by nemalo len dobre vyzerať, ale malo by aj niečo vydržať. Preto kladieme veľký dôraz na používanie výlučne vysokokvalitných a robustných materiálov. Toto umývadlo na dosku je vyrobené z indonézskeho mramoru, prírodného kameňa, ktorý za svoj zaujímavý vzhľad vďačí usadeninám minerálov. Zdôrazňujú jeho individuálnu štruktúru a odtieň. A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že desaťročná záruka je pre nás samozrejmosťou.

Prírodný kameň najlepšie a najjednoduchšie očistíte pomocou mokrej handričky a jemného čistiaceho prostriedku. Prostriedky s obsahom kyselín alebo chlóru a drsné špongie sú tabu. Pred prvým použitím by ste mali použiť vhodný impregnačný prostriedok.

Pre kúpeľňu, ktorá sa k vám hodí
Vďaka kompaktným rozmerom s priemerom 40 cm a výškou 15 cm môžete umývadlo na dosku vhodne umiestniť aj do malých kúpeľní alebo WC pre hostí. Umývadlo môžete vo vhodnej výške namontovať na stabilnú dosku, umývací stôl alebo spodnú skrinku. Masívne umývadlo je vyrobené bez otvoru na vodovodný kohútik a prepadu. Vzniká tak vzhľad "ako odliate vo forme". Môžete ho doplniť nástennou batériou alebo batériou s vysokým výtokovým ramienkom, ktoré namontujete vedľa umývacieho stola. Osobitne dôležité: Umývadlo bez prepadu by ste mali používať s neuzatvárateľnými ventilmi. Voda sa tak nedopatrením nemôže preliať.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Samostatné umývadlá
Prevedenie:Samostatné umývadlo
Tvar:Okrúhly
Povlak:Keramika
Materiál:Indonézsky béžový mramor
Šírka:40 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:20,0 kg
Výška:15,0 cm
Šírka:40,0 cm
Dĺžka:40,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore