baliv Umývadlo na dosku WBA-7090 61 cm x 34,5 cm

Č.výr. 1331800

  • Čistý sa nadčasový dizajn ponúka nespočetné množstvo kombinácií
  • Bez otvoru na vodovodný kohútik: Kombinovateľné s nástennými alebo vysokými štandardnými batériami
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1331800

Tvoj deň sa začína aj končí v kúpeľni. Ale aj počas dňa slúži kúpeľňa ako oddychové útočisko. Poteší teda, keď sa kvalita, dizajn a účel v tejto ústrednej miestnosti zlúčia do jedného celku: ako pri našom umývadle na dosku WBA-7090 od baliv. Nezáleží na tom, či svoj deň začínate osamote alebo spoločne so svojou rodinou - umývadlo vás bude spoľahlivo sprevádzať každý deň.

baliv - stvorené pre život
Pri tomto štvorcovom umývadlo vystupuje do popredia čistý a nadčasový dizajn. Je vyrobené z bielej keramiky a zlučuje prednosti jednoduchého ošetrovania a ušľachtilého vzhľadu. Vďaka úzkym líniám vzniká viac priestoru, ktorý ponúka dostatok miesta na umývanie rúk. Okraj umývadla je napriek jeho štvorcovému tvaru zaokrúhlený, a mierne tak zjemňuje kontúry.
Vďaka jeho elegancii s ním môžete uskutočniť mnohé nápady na zariadenie: od romantického štýlu až po exkluzívny. Umývadlo môžete skombinovať so svetlým alebo tmavým drevom, kamennými alebo kovovými platňami - vašej fantázii sa tu nekladú žiadne medze. Je jedno, či uprednostňujete kontrasty, alebo ucelený vzhľad, s týmto umývadlom si vytvoríte svoj osobný štýl. Štvorcový tvar je zvlášť vhodný do kúpeľne zariadenej v rustikálnom štýle. V kombinácii s doskou z pravého dreva vzniká nádych škandinávskej atmosféry.

Váš sen o kúpeľni, ktorá dlho vydrží
Sme toho názoru, že umývadlo by nemalo len dobre vyzerať, ale aj niečo vydržať. Preto kladieme veľký dôraz na používanie výlučne vysokokvalitných a robustných materiálov. Toto umývadlo na dosku pozostáva z keramiky, ktorá je odolná, jednoduchá na údržbu a má dlhú životnosť. A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že päťročná záruka je pre nás samozrejmosťou.
Pri čistení toho nemôžete veľa pokaziť. Dovolené je všetko, čo neškodí životnému prostrediu. Vyhýbajte sa veľmi agresívnym čistiacim prostriedkom, ktoré môžu poškriabať keramický povrch.

Pre kúpeľu, ktorá sa k vám hodí
Vďaka kompaktným rozmerom 61 cm x 34,5 cm (Š x H) a výškou 11 cm môžete umývadlo na dosku vhodne umiestniť aj do malých kúpeľní alebo WC pre hostí. Umývadlo môžete vo vhodnej výške namontovať na stabilnú dosku, umývací stôl alebo spodnú skrinku. Umývadlo je vyrobené bez otvoru na vodovodný kohútik a prepadu. Vzniká tak vzhľad "ako odliate vo forme". Môžete ho doplniť nástennou batériou alebo batériou s vysokým výtokovým ramienkom, ktoré namontujete vedľa umývacieho stola. Osobitne dôležité: Umývadlo bez prepadu by ste mali používať s neuzatvárateľnými ventilmi. Voda sa tak nedopatrením nemôže preliať.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Samostatné umývadlá
Prevedenie:Samostatné umývadlo
Tvar:Hranatý
Povlak:Keramika
Materiál:Keramika
Šírka:61 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:14,0 kg
Výška:11,0 cm
Šírka:61,0 cm
Dĺžka:34,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore