Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Umývadlo na dosku 42 cm x 42 cm

Č.výr. 4348124

  • Jednoduchý funkčný vzhľad
  • Z keramiky
  • S vodoodpudivým efektom
Informácie o výrobku
43,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4348124

Umývadlo na dosku je vhodné na montáž na podklad, ako napríklad na dosku, umývací stôl alebo skrinku pod umývadlo. Biele umývadlo je vyhotovené jednoducho a funkčne. Je vyrobené z keramiky. Povrch má vodoodpudivý efekt, ktorý uľahčuje čistenie. Umývadlo na dosku je vyrobené bez otvoru na vodovodný kohútik a prepadu. Môžete ho doplniť nástennou batériou alebo batériou s vysokým výtokovým ramienkom, ktoré namontujete vedľa umývacieho stola. Umývadlo má priemer 42 cm pri výške 13 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Samostatné umývadlá
Prevedenie:Samostatné umývadlo
Tvar:Okrúhly
Povlak:Vodoodpudivý efekt
Materiál:Keramika
Šírka:42 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:7,5 kg
Výška:43,5 cm
Šírka:43,5 cm
Dĺžka:15,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore