Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Ravak Vaňa Freedom O

Č.výr. 1312917

  • Doživotná záruka pri registrácii do 31.12.2022
  • 169 x 80 cm
  • Liaty akrylát
  • Vystužené LA-sklolaminátom
  • Objem 320 l
  • Hmotnosť (brutto) 47 kg
  • Voľne stojaca
Informácie o výrobku
1 699,00 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1312917

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA NA VANE

Doživotnú záruku na vane poskytuje firma RAVAK a.s. tomu kupujúcemu, ktorý vaňu zakúpi a riadne zaplatí do 31.12.2022 a následne sa do 60 dní od zakúpenia zaregistruje v Registračnom formulári. V rámci tejto doživotnej záruky bude kupujúcemu vaňa opravená, alebo v prípade výskytu neopraviteľnej vady vymenená, a to po celú dobu života kupujúceho, bez ohľadu na počet uplatnení nároku na odstránenie vady zakúpenej vane počas trvania doživotnej záruky.

Všetky podmienky, informácie a registračný formulár nájdete na https://www.ravak.cz/cz/dozivotni-zaruka-na-vany#registrace

Voľne stojaca akrylátová vaňa Freedom O. Sloboda je stav mysle. Vykročte do novej dimenzie, v ktorej pravidlá určujete vy. Umiestnite vaňu do priestoru a vyberte si pre kúpeľ tú strany vane, z ktorej máte lepší prehľad. Ideálne pre kúpeľ vo dvoch. Neobmedzujte sa a relaxujte.
Voľne stojaca vaňa s mäkkými líniami Vám zabezpečí prirodzený spôsob odpočinku. Kvalitný akrylát, z ktorého je vaňa vyrobená, poskytuje mnoho praktických výhod. Je pocitovo teplejšie a pomalšie vychladí, predstavuje komfortné zázemie pre dlhú relaxačnú kúpeľ. Vďaka menšej váhe materiálu sa s vaňou ľahšie manipuluje pri jej zabudovaní.
Vaňu nemožno doplniť o vaňovú zástenu. Celý rozvod musí byť vedený podlahou (ako odpadový, tak prívody vody pre podlahovú batériu). Vaňový odtokový komplet (prepad, pileta, sifón, zápachová uzávera) a podpora (nožičky) sú súčasťou balenia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Tvar:Ovalný
Materiál:Akryl
Voľne stojací:Áno
Plniace množstvo:320 l
Dĺžka:170 cm
Šírka:80 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:45,4 kg
Výška:56,5 cm
Šírka:165,0 cm
Dĺžka:80,0 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore