Lutec LED reflektor Arc s dvomi otočnými a výkyvnými hlavami
Číslo výrobku 1532886Opis výrobku
Číslo výrobku 1532886
Elegantné dvojité svietidlo s nastaviteľným pohybovým senzorom. Svietidlá disponujú difúzorom bez okrajov, čo vedie k perfektne homogénnemu svetelnému lúču. Maximálnu flexibilitu poskytuje možnosť samostatne nastaviť oba reflektory. Svetlo je vždy tam, kde ho potrebujete. Hlavy sa dajú všestranne nastaviť a každá hlava sa môže individuálne vychýliť a otočiť o 45°. Nastaviť môžete aj detektor pohybu. Pri inštalácii musíte len naskrutkovať platňu a zasunúť svietidlo.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412042800
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,05 kg |
| Výška: | 15,6 cm |
| Šírka: | 27,7 cm |
| Hĺbka: | 20,4 cm |

















