Lutec LED reflektor Sunshine otočná hlava
Číslo výrobku 1532993Opis výrobku
Číslo výrobku 1532993
Elegantný a výkonný reflektor, ideálny na osvetlenie väčších plôch. Pravouhlý difúzor môžete nastaviť na dvoch osiach. Vďaka plne nastaviteľnému pohybovému senzoru PIR až na 18 metrov sa dá vynikajúco použiť na veľké plochy. Teraz dostupný aj v kompaktnom vyhotovení s 800 lm.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412049120
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 320 g |
| Výška: | 14,5 cm |
| Šírka: | 18,0 cm |
| Hĺbka: | 12,0 cm |













