OBI Vonkajšie nástenné svietidlo so snímačom Aviano
Číslo výrobku 4072609Opis výrobku
Číslo výrobku 4072609
Moderné OBI vonkajšie nástenné svietidlo Aviano v prevedení z nerezovej ocele je optimálnym zdrojom svetla pre váš exteriér. Veľkoplošné sklá výšky cca 19 cm zaisťujú rovnomerné osvetlenie. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov je svietidlo maximálne odolné proti poveternostným vplyvom. Integrovaný detektor pohybu má dosah cca 8 m a detekuje pohyby v uhle až 120 °. Vhodný svetelný zdroj, 1x E27 max. 60 W, je k dostaniu zvlášť.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124649527
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E27 |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Tvar: | Hranatý |
| Materiál tienidla: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál rámu: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Štýl: | Klasický |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,20 kg |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šírka: | 11,0 cm |
| Hĺbka: | 14,0 cm |



