Steinel LED reflektor XLED ONE S 18,6W 2050lm 3000K antracit 202 x 229 x 195 mm
Číslo výrobku 1530047Opis výrobku
Číslo výrobku 1530047
Steinel XLED ONE LED S reflektor pre nástennú alebo stropnú montáž
Úžasne efektívny a extra odolný nástenný a stropný LED reflektor Steinel XLED ONE S zaujme modernou LED technológiou a dlhou životnosťou až 50 000 hodín. Má úsporný výkon 18,6 W, svetelný tok 2050 lm a svieti teplou bielou farbou svetla s teplotou chromatičnosti 3000 K. Hliníkový panel reflektora je možné nastaviť podľa vašich potrieb vertikálne v uhle 180°. Reflektor je vyrobený z kvalitného hliníka a opatrený transparentným sklom. Je odolný proti nárazom podľa stupňa IK03. So svojim stupňom krytia IP44 je vhodný na montáž do interiéru aj exteriéru. Na rozdiel od modelu XLED ONE je reflektor XLED ONE S navyše vybavený infračerveným senzorom s detekčným uhlom 180° do vzdialenosti 12 m.
Predĺžená záruka až 3 roky podľa dodávateľa steinel.de/garantie
LED reflektor Steinel XLED ONE S je k dispozícii v prevedení so senzorom (XLED ONE S) a bez senzora (XLED ONE) a v dvoch farbách - antracitovej a bielej.
Teplá biela farba svetla na odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou svetla môžete prirovnať k svetlu sviečky alebo západu slnka. Navodzuje pocit pokoja a preto je táto farba svetla vhodná do odpočivární, napríklad spální, detských izieb a obývacích izieb. Ale napríklad aj na toaletu, aby vás svetlo pri nočnej návšteve úplne nezobudilo.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75% energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP44
Svietidlá so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Stupeň odolnosti proti nárazom IK03
Hodnoty IK sú definované ako IK a číslo od 00 do 10, ktoré udáva počet stupňov ochrany, ktoré poskytuje kryt elektrického zariadenia proti vonkajším mechanickým nárazom. Výrobky s vysokým stupňom IK sú obzvlášť dôležité, pokiaľ majú byť inštalované na verejných miestach, v oblastiach s vysokou prevádzkou, v priemyselných oblastiach, v komerčnom prostredí a v oblastiach vystavených vandalizmu. Poškodenie krytov elektrických zariadení na takýchto miestach môže mať vážne dôsledky v podobe ohrozenia života a zdravia cudzích osôb, sťaženia prístupu k infraštruktúre a samozrejme dodatočných nákladov. Stupeň odolnosti proti nárazom IK03 - 0,35 J zodpovedá nárazu telesa s hmotnosťou 0,25 kg pri páde z výšky 140 mm).
Informácie o výrobcovi
Steinel GmbH
Dieselstraße 80-84
33442 Herzebrock-Clarholz
product@steinel.de
4007841065249
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Tvar: | Hranatý |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Štýl: | Moderný |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,50 kg |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šírka: | 22,9 cm |
| Hĺbka: | 20,2 cm |





















