Brilo Aku stolná lampa 3v1 LED 2,5 W 200lm 2700K + RGB béžová pr. 10,5-12x36cm
Číslo výrobku 2559037Opis výrobku
Číslo výrobku 2559037
Brilo výškovo nastaviteľná aku LED stolná lampa 3v1
Táto štýlová LED stolná lampa je ideálnym pomocníkom, všade tam, kde potrebujete svetlo, ale zásuvku nemáte po ruke. Stolová lampa je vybavená dobíjacím akumulátorom 1200 mAh, ktorý umožňuje dobu svietenia až 15 hodín. Lampa je dobíjaná pomocou USB-C kábla s dĺžkou 0,5 m, ktorý je súčasťou balenia. Výšku lampy môžete ľahko prispôsobiť, lampa je nastaviteľná v dvoch výškach alebo môžete využiť dizajnový adaptér v tvare fľaše.
Lampa disponuje výkonom 2,5 W so svetelným výkonom 200 lm s teplotou chromatičnosti 2700 K v teplej bielej farbe svetla, plynulým stmievaním a nastavením farieb RGB. Je vhodná aj na vonkajšie použitie vďaka stupňu krytia IP44.
Teplá biela farba svetla pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou varvou svetla by sme mohli prirovnať aj k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad do spální, detských izieb, obývacích izieb a ďalších. Je vhodná aj na toaletu, aby vás svetlo pri nočnej prechádzke úplne nezobudilo.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP44
Svietidlá so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707459354
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Počet svetiel: | 1 ks |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním z batérií |
| Povrchové lampy: | Matná |
| Funkcie: | S funkciou |
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Teplé biele svetlo + RGB |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 578 g |
| Výška: | 36,0 cm |
| Šírka: | 12,0 cm |
| Hĺbka: | 12,0 cm |





















