Just Light. Nabíjacia stolná LED lampa Abera IP54 čierna pr. 16 x 28,9 cm
Číslo výrobku 2569580Opis výrobku
Číslo výrobku 2569580
Objavte nabíjaciu LED stolnú lampu Abera - váš spoľahlivý zdroj svetla na použitie v interiéri aj exteriéri! Čierna Stolná lampa z robustného plastu je vybavená výkonnou 2000mAh batériou, ktorá ponúka dobu svietenia cca 5 hodín, pričom krátka doba nabíjania cca 4 hodiny zaistí, že budete opäť rýchlo pripravení na použitie. Praktické nabíjanie prebieha bez námahy pomocou priloženého USB kábla. Všetko, čo potrebujete, je vhodný napájací zdroj.
Dotykový stmievač umožňuje nastaviť jas v troch rôznych úrovniach podľa vášho priania - od útulného svetla sviečky až po príjemné okolité svetlo. ABERA je rovnako vhodná pre vnútorné aj vonkajšie použitie vďaka stupňu krytia IP54. Teplá biela LED žiarovka s teplotou chromatickosti 3000K zaisťuje príjemnú atmosféru.
Malý mobilný spoločník rýchlo zaistí príjemné svetlo na balkóne, terase i záhrade. Možnosti využitia sa medze nekladú. Či už na parapete, stole, príborníku atď. nie ste odkázaní na zásuvku. Investujte do LED nabíjacej stolnej lampy - pre inovatívne a flexibilné riešenie osvetlenia, ktoré splní vaše potreby.
Teplá biela pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou by sme mohli prirovnať aj k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad do spálne, detskej izby či obývačky. Ale napríklad aj na toaletu, aby vás svetlo pri nočnej alebo rannej návšteve nezobudilo.
Stupeň krytia IP54
Zariadenia so stupňom krytia IP54 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku akýmkoľvek nástrojom či pomôckou, sú čiastočne odolné proti vniknutiu prachu a zároveň je chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov.
JUST LIGHT. - stačí rozsvietiť
Mladá značka, atraktívny dizajn a mimoriadne výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objavte širokú škálu pôsobivých lámp v rôznych štýloch pre váš domov. Dokonalé svetlo pre každý vkus.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689000011
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Počet svetiel: | 1 ks |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním z batérií |
| Povrchové lampy: | Matná |
| Funkcie: | S funkciou |
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Teplé biele svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 640 g |
| Výška: | 28,9 cm |
| Šírka: | 16,0 cm |
| Hĺbka: | 16,0 cm |





























