Just Light. Nabíjacia stolná LED lampa Alwa IP44 čierna pr. 12,8 x 28,9 cm
Číslo výrobku 2569192Opis výrobku
Číslo výrobku 2569192
Nabíjacia stolná LED lampa Alwa je všestranným riešením osvetlenia pre každú príležitosť! Táto stolná lampa je nielen pútavá, ale aj extrémne praktická a flexibilná pri použití. Výkonná 3000mAh batéria zaistí, že môžete ťažiť z príjemného osvetlenia po dobu až 7 hodín. Nabíjanie je veľmi ľahké a trvá len cca 4 hodiny. Na nabíjanie stačí svetlo pripojiť k priloženému USB káblu (nabíjačka nie je súčasťou balenia).
S krytím IP44 je svetlo vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri, umožňuje vám inovatívnym spôsobom osvetliť vaše izby a záhradu. Plynulé stmievanie pomocou dotykového stmievača vám dáva plnú kontrolu nad intenzitou svetla, aby ste mohli vytvoriť dokonalú atmosféru, či už ide o príjemnú večeru alebo spoločenské stretnutie vonku.
Teplá biela farba svetla 2700 K zaisťuje príjemnú svetelnú atmosféru. Vďaka funkcii pamäte zostanú všetky zvolené nastavenia uložené, kým nevykonáte zmenu. Zažite budúcnosť osvetlenia s LED batériovou stolnou lampou, inovatívne, praktické a vždy v súlade s vašimi potrebami!
Teplá biela pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou by sme mohli prirovnať aj k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad do spálne, detskej izby či obývačky. Ale napríklad aj na toaletu, aby vás svetlo pri nočnej alebo rannej návšteve nezobudilo.
Stupeň krytia IP44
Zariadenia so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránená proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
JUST LIGHT. - stačí rozsvietiť
Mladá značka, atraktívny dizajn a mimoriadne výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objavte širokú škálu pôsobivých lámp v rôznych štýloch pre váš domov. Dokonalé svetlo pre každý vkus.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689002398
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Počet svetiel: | 1 ks |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním z batérií |
| Povrchové lampy: | Matná |
| Funkcie: | S funkciou |
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Teplé biele svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 390 g |
| Výška: | 28,9 cm |
| Šírka: | 12,8 cm |
| Hĺbka: | 12,8 cm |































