Just Light. Nabíjacia stolná LED lampa Anselm IP44 čierna pr. 12,8 x 28,4 cm
Číslo výrobku 2569077Opis výrobku
Číslo výrobku 2569077
S nabíjacou LED stolovou lampou Anselm určujete flexibilné a mobilné trendy. Vďaka krytiu IP44 je stolná lampa vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri a rýchlo si nájde dekoratívne miesto okolo domu a záhrady. Svietidlo vyžaruje príjemné, svetlo teplej bielej farby po dobu až 7 hodín. Lampu je možné plne nabiť do 4 hodín po použití pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou dodávky.
Intenzitu svetla je možné plynule upravovať podľa vašich osobných potrieb a požiadaviek pomocou dotykového stmievača. Vďaka funkcii pamäte zostanú všetky zvolené nastavenia uložené, kým nevykonáte zmenu.
Teplá biela pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou by sme mohli prirovnať aj k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad do spálne, detskej izby či obývačky. Ale napríklad aj na toaletu, aby vás svetlo pri nočnej alebo rannej návšteve nezobudilo.
Stupeň krytia IP44
Zariadenia so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránená proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
JUST LIGHT. - stačí rozsvietiť
Mladá značka, atraktívny dizajn a mimoriadne výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objavte širokú škálu pôsobivých lámp v rôznych štýloch pre váš domov. Dokonalé svetlo pre každý vkus.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689002312
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Počet svetiel: | 1 ks |
| Zdroj prúdu: | Prevádzka s napájaním z batérií |
| Povrchové lampy: | Matná |
| Funkcie: | S funkciou |
| Technológia: | LED |
| Farba svetla: | Teplé biele svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 824 g |
| Výška: | 28,4 cm |
| Šírka: | 12,8 cm |
| Hĺbka: | 12,8 cm |































