EGLO Vonkajšie nástenné svietidlo CITY 235 x 260 mm
Číslo výrobku 1530823Opis výrobku
Číslo výrobku 1530823
Eglo vonkajšie nástenné svietidlo CITY (nerez, plast/biela) s dĺžkou 235 mm a výškou 260 mm.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759823092
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | Štandardné osvetľovacie prostriedky |
| Štýl: | Klasický |
| Farba: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál rámu: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | E27 |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 60 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 570 g |
| Výška: | 26,0 cm |
| Šírka: | 9,0 cm |
| Hĺbka: | 23,5 cm |









