GLOBO LED vonk. svietidlo STYLE strieb.GU10, 4W 345lm 3000K 70x215x110mm detekt.
Číslo výrobku 1050426Opis výrobku
Číslo výrobku 1050426
GLOBO STYLE
Séria svietidiel GLOBO STYLE zahŕňa elegantné svietidlá vhodné do exteriéru so stupňom krytia IP44. Niektoré svietidlá z tohto radu sú navyše vybavené detektorom pohybu s dosahom 4-8 m s uhlom snímania 110°. Všetky svietidlá sú vybavené objímkou GU10.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP44
Svietidlá so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371340484
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Sklo |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 210 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | GU10 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 880 g |
| Výška: | 21,5 cm |
| Šírka: | 7,0 cm |
| Hĺbka: | 11,0 cm |









