Lutec CITY vonkajšia nástenná lampa
Číslo výrobku 1532787Opis výrobku
Číslo výrobku 1532787
Tmavo sivé veľké a robustné nástenné svietidlo z tlakovi liatého hliníku a nárazuvzdorného polykarbonátového krytu svetla. Hodí sa k osvetleniu veľkých plôch na verejných a súkromných miestach.
Technické údaje
Stupeň krytia: IP 44
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: 1
Napätie: 220 - 240 V
Okolitá teplota: -20 °C až 50 °C
Svetelný zdroj
Žiarovka súčasťou balenia: Nie
Pätice: E27
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
4260084420583
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Objímka: | E27 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Výška: | 35,0 cm |
| Šírka: | 12,0 cm |
| Hĺbka: | 11,1 cm |



