Lutec FULTON Vonkajšia nástenná lampa, matne čierna
Číslo výrobku 2079531Opis výrobku
Číslo výrobku 2079531
Vonkajšia nástenná lampa FULTON v matne čiernej farbe má štýlový dizajn s rebrovaním, ktorý upúta pozornosť každého. Táto lampa tiež poskytne správnu atmosféru pri Vašich vstupných dverách alebo na terase. Vďaka stupňu krytia IP 54 je lampa veľmi odolná voči vode. Je vyrobená s päticou E27, ktorá je vhodná pre všetky najnovšie "vláknové" LED žiarovky.
Technické údaje
Stupeň krytia: IP 54
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: 1
Napätie: 220-240 V
Okolitá teplota: -20 °C až +50 °C
Svetelný zdroj
Žiarovka súčasťou balenia: nie
Pätica: E27
Max. príkon: 40 W
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412013770
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Objímka: | E27 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 880 g |
| Výška: | 24,0 cm |
| Šírka: | 10,0 cm |
| Hĺbka: | 13,0 cm |

















