Lutec HELENA Vonkajšie svietidlo, tmavo sivé
Číslo výrobku 2079614Opis výrobku
Číslo výrobku 2079614
Vonkajšie nástenné aj stropné svietidlo HELENA v tmavo sivej farbe má svetlo vložené do veľkého a elegantného rámčeka z tlakovo liateho hliníka. Tento extra tenký dizajn osvetlí Vaše vonkajšie priestory a poskytne homogénne silné svetlo. Môže byť tiež kombinované so svietidlami z rovnakej série.
Technické údaje
Stupeň krytia: IP 54
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: 1
Napätie: 220-240 V
Okolitá teplota: -20 °C až +50 °C
Svetelný zdroj
Technológia: LED
Pätica: integrovaný LED panel
Svetelný tok: 1500 lm
Úžitkový svetelný tok: 2210 lm
Príkon: 21,5 W
Index podania farieb (CRI): 80
Farba svetla: neutrálna biela
Teplota chromatickosti: 4000 K
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412011479
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 500 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,60 kg |
| Výška: | 22,0 cm |
| Šírka: | 22,0 cm |
| Hĺbka: | 3,0 cm |

















