LUTEC LED nást. svietidlo GEMINI FX čierne mat. 9,5W 750lm 3000K IP54 38x110x110
Číslo výrobku 2079515Opis výrobku
Číslo výrobku 2079515
LUTEC GEMINI
Séria vonkajších svietidiel LUTEC GEMINI vyniká svojim jednoduchým a zároveň moderným prevedením, ktoré jednoducho zapadne do každého exteriéru. Všetky svietidlá tohto radu disponujú stupňom krytia IP54 alebo vyšším a sú teda dostatočne chránené proti vniknutiu prachu a odolávajú striekajúcej vode zo všetkých uhlov.
Z tejto série v ponuke nájdete svietidlá vyrobené z kvalitného liateho hliníka (Al 13) alebo nerezovej ocele v niekoľkých farebných prevedeniach - tmavo šedej, čiernej matnej, bielej a nerezovej. Svietidlá sú k dispozícii v rôznych veľkostiach as rôznym smerom svietenia (horné a spodné svietenie 180°, spodné svietenie, nastaviteľný lúč svietenia 180° 4 spôsobmi). Jednoduchá montáž je samozrejmosťou. Súčasťou balenia je montážny materiál a montážny návod.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP54
Svietidlá so stupňom krytia IP54 sú elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku akýmkoľvek nástrojom či pomôckou, je čiastočne odolné proti vniknutiu prachu a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP54 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412011868
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 750 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 300 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šírka: | 11,0 cm |
| Hĺbka: | 3,6 cm |







