Lutec Orientačné LED svietidlo Helena priame svetlo
Číslo výrobku 1355262Opis výrobku
Číslo výrobku 1355262
Orientačné nástenné svietidlo s opálovým difúzorom alebo svetlom nasmerovaným nadol. Veľmi pohodlná a jednoduchá inštalácia. Svietidlo má celkovú hĺbku cca 3 cm. Vďaka malej hĺbke svietidla je bez problémov možná priestorovo úsporná montáž na múr alebo stenu domu.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412055701
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Sivá |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 400 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 460 g |
| Výška: | 10,1 cm |
| Šírka: | 23,0 cm |
| Hĺbka: | 3,2 cm |













