Lutec UNITE LED vonkajšia nástenná lampa so senzorom na pohyb
Číslo výrobku 1355098Opis výrobku
Číslo výrobku 1355098
Matná čierna vonkajšia lampa z vysoko odolného tlakovo liatého hliníku a nárazuvzdorného polykarbonátového krytu svetla s integrovaným PIR pohybovým senzorom. Teplé biele svetlo dodáva útulný a tradiční vzhľad.
Technické údaje
Stupeň krytíia: IP 44
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: 1
Napätie: 220 - 240 V
Okolitá teplota: -20 °C až 50 °C
Svetelný zdroj
Technológia: LED
Pätice: Integrovaný LED panel
Svetelný tok: 330 lm
Úžitkový svetelný tok: 950 lm
Príkon: 8.6 W
Index podania farieb (CRI): 80
Farba svetla: Teplá biela
Teplota chromatickosti: 3000 K
Vlastnosti senzoru na pohyb
Uhol detekcie: 120°
Vzdialenosť detekcie: 7 m
Možnosť nastavenia: nie
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412039909
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Antik |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Výška: | 30,0 cm |
| Šírka: | 16,5 cm |
| Hĺbka: | 20,0 cm |





