26.1.2021 12:21


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Lutec Vonkajšia nástenná lampa čierna E 27, 60 W

Č.výr. 1547272
  • Hliník
  • Klasický design
  • Vymeniteľná žiarovka
Informácie o výrobku
 
6,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1547272

Lutec vonkajšia lampa predstavuje spoľahlivý svetelný zdroj, ktorý sa perfektne hodí na osvetlenie vonkajších priestorov. Lampa je vyrobená z kvalitného hliníka a jej konštrukcia je vyplnená veľkoplošnými sklenenými doskami. Disponuje krytím IP44 a preto je dokonale chránená proti cudzím predmetom menších ako 1 mm a tak isto aj proti striekajúcej vode zo všetkých smerom. V konečnom dôsledku je tak maximálne odolná voči poveternostným vplyvom, čo výrazne predlžuje jej životnosť. Navyše jej povrch je ešte natretý kvalitnou čiernou farbou, takže si aj v nepriaznivých podmienkach dokáže zachovať svoj farebný odtieň bez toho, aby bolo vidno čo i len minimálne poškodenie. Samotný design sa nesie v klasickom rustikálnom štýle a táto lampa tak pekne a vkusne doplní akýkoľvek typ exteriéru. S vhodne zvolenou žiarovkou dokáže dostatočne presvetliť vonkajšie priestory tak, aby ste sa cítili bezpečne a zároveň aj príjemne. Tento model lampy nie je vybavený pohybovým senzorom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Štýl:Klasický
Vrátane osvetľovacieho prostriedku:Bez svetelného zdroja
Počet svetelných zdrojov:1
Trieda ochrany IP:IP44
Detektor pohybu:Bez detektora pohybu
Objímka:E27
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,72 kg
Výška:35,0 cm
Šírka:24,0 cm
Dĺžka:23,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore