Lutec Vonkajšia nástenná lampa čierna E27 60 W
Číslo výrobku 1547272Opis výrobku
Číslo výrobku 1547272
Lutec vonkajšia lampa predstavuje spoľahlivý svetelný zdroj, ktorý sa perfektne hodí na osvetlenie vonkajších priestorov. Lampa je vyrobená z kvalitného hliníka a jej konštrukcia je vyplnená veľkoplošnými sklenenými doskami. Disponuje krytím IP44 a preto je dokonale chránená proti cudzím predmetom menších ako 1 mm a tak isto aj proti striekajúcej vode zo všetkých smerom. V konečnom dôsledku je tak maximálne odolná voči poveternostným vplyvom, čo výrazne predlžuje jej životnosť. Navyše jej povrch je ešte natretý kvalitnou čiernou farbou, takže si aj v nepriaznivých podmienkach dokáže zachovať svoj farebný odtieň bez toho, aby bolo vidno čo i len minimálne poškodenie. Samotný design sa nesie v klasickom rustikálnom štýle a táto lampa tak pekne a vkusne doplní akýkoľvek typ exteriéru. S vhodne zvolenou žiarovkou dokáže dostatočne presvetliť vonkajšie priestory tak, aby ste sa cítili bezpečne a zároveň aj príjemne. Tento model lampy nie je vybavený pohybovým senzorom.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412011103
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Klasický |
| Farba: | Čierna |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Objímka: | E27 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,72 kg |
| Výška: | 35,0 cm |
| Šírka: | 24,0 cm |
| Hĺbka: | 23,0 cm |



