Lutec Vonkajšia nástenná lampa ZEBRA E27, max. 25 W, tm.sivá, 90 x 220 x 110 mm
Číslo výrobku 2474815Opis výrobku
Číslo výrobku 2474815
Lutec ZEBRA vonkajšie nástenné svietidlo s tmavo sivým povrchom a výrazným pruhovaným dizajnom s päticou E27 vhodnou pre 1 x žiarovku max. 25 W. Toto svietidlo spája estetiku a funkčnosť a ponúka štýlový a zároveň cenovo dostupný spôsob osvetlenia vášho vonkajšieho priestoru.
< b>LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75% energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP44
Svietidlá so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412015699
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | Bez svietidla |
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Sivá |
| Farba: | Opál |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | E27 |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 25 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 500 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šírka: | 22,0 cm |
| Hĺbka: | 9,0 cm |











