Lutec Vonkajšie dizajnové LED svietidlo Cyra s otočnými hlavami okrúhle
Číslo výrobku 1532951Opis výrobku
Číslo výrobku 1532951
Nástenné svietidlo v tvare valca s kombináciou hliníkového telesa v antracitovej farbe a opálovo bieleho difúzora. Obe pohyblivé hlavy sa môžu otáčať o 350°. Vďaka tomu vznikne možnosť vybrať si medzi priamym a nepriamym svetlom. Model Cyra je dostupný aj vo verzii s detektorom pohybu.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412049007
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 000 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 900 g |
| Výška: | 24,5 cm |
| Šírka: | 7,8 cm |
| Hĺbka: | 12,0 cm |















