Lutec Vonkajšie nástenné LED svietidlo Adalyn
Číslo výrobku 1532985Opis výrobku
Číslo výrobku 1532985
Skrášlite si svoj vstupný priestor alebo svoju terasu moderným vonkajším nástenným LED svietidlom Adalyn. Vďaka jeho kompaktnej veľkosti môžete svietidlo kdekoľvek upevniť a zabezpečiť optimálne osvetlenie.
Kvalitné spracovanie
Svietidlo je vyrobené z robustnej hliníkovej zliatiny v antracitovej farbe. Jeho okrúhly difúzor rozptyľuje teplé biele svetlo bez toho, aby pôsobilo vtieravo. Vďaka stupňu ochrany IP44 je zdroj svetla chránený proti striekajúcej vode.
Svetlé a energeticky účinné
Svietidlo má výkon 10 W a 600 lm. S 3 000 K svieti príjemnou teplou bielou farbou svetla.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412049069
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 500 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 440 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šírka: | 10,5 cm |
| Hĺbka: | 7,0 cm |





















