Lutec Vonkajšie nástenné LED svietidlo Leo antracitové
Číslo výrobku 1532928Opis výrobku
Číslo výrobku 1532928
Lutec Vonkajšie nástenné LED svietidlo Leo vás presvedčí svojím efektom Up and Down a vertikálnou svetelnou lištou smerom dopredu. Štíhly dizajn svietidla je skombinovaný s odolnou zliatinou hliníka a zabezpečuje vysokú robustnosť. Teplotou svetla 3 000 K poskytuje teplé biele svetlo dostatok osvetlenia vo vašom exteriéri.
Maximálna ochrana
Nástenné svietidlo disponuje triedou ochrany IP54, ktorá zabezpečuje ochranu pred prachom a striekajúcou vodou. Nástenné svietidlo sa tak perfektne hodí na použitie v exteriéri.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
6939412047218
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 870 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 840 g |
| Výška: | 30,0 cm |
| Šírka: | 8,7 cm |
| Hĺbka: | 6,6 cm |









