Lutec Vonkajšie nástenné LED svietidlo Meridian antracitové
Číslo výrobku 1532779Opis výrobku
Číslo výrobku 1532779
Vonkajšie nástenné LED svietidlo Meridian so svojím inovatívnym dizajnom odzrkadľuje modernu a efektivitu. Vonkajšie nástenné svietidlo generuje svetelný tok 800 lm len pomocou 14 W a pritom vyžaruje teplé biele svetlo (3 000 K). Okrúhla hlava svietidla nie je vtieravá a prispôsobí sa modernému a jednoduchému prostrediu. Vďaka hliníkovej zliatine odolnej proti poveternostným vplyvom sa zo svietidla budete dlho tešiť.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
4250294311351
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 800 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 800 g |
| Výška: | 26,6 cm |
| Šírka: | 18,0 cm |
| Hĺbka: | 17,7 cm |



















