Lutec Vonkajšie nástenné svietidlo Box Cube antracitové
Číslo výrobku 1532738Opis výrobku
Číslo výrobku 1532738
Vďaka nadčasovému dizajnu má vonkajšie nástenné svietidlo Box Cube všade úspech a objímka E27 je vhodná pre všetky bežné žiarovky. Svietidlo odolné proti poveternostným vplyvom je ideálne do záhrady, na terasy, steny domov a príjazdové cesty. So stupňom ochrany IP54 je svietidlo samozrejme chránené proti striekajúcej vode. Nadčasové svietidlo nenáročné na údržbu je vhodné pre žiarovky až do max. 60 W.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Europe NV
Herentalsebaan 425
B-2160 Wommelgem
info@lutec-europe.com
4250294303080
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP54 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | E27 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,00 kg |
| Výška: | 16,5 cm |
| Šírka: | 16,5 cm |
| Hĺbka: | 17,1 cm |

























