Lutec Vonkajšie nástenné svietidlo SLIM so senz.ohybu, IP44, tm.sivá, 23 x 30 cm
Číslo výrobku 2474781Opis výrobku
Číslo výrobku 2474781
Vonkajšie nástenné svietidlo SLIM predstavuje ideálne riešenie na vytvorenie jednoduchého osvetlenia napríklad ku vchodu domu. Svietidlo je vybavené praktickým senzorom pohybu s uhlom snímania 120°, vďaka ktorému sa pri rozpoznaní pohybu automaticky zapne. Svietidlo je dodávané bez žiarovky a je nutné ho doplniť jednou žiarovkou s päticou E27 s príkonom max. 40 W.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75% energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP44
Svietidlá so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
LUTEC Lighting Kft.
Király utca 2. 3/7
1042 Budapest
info@lutec.hu
6939412015842
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | Bez svietidla |
| Dosah hlásiča pohybu: | 8 m |
| Uhol dosahu hlásiča pohybu: | 120 ° |
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Sivá |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | E27 |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 40 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 800 g |
| Výška: | 23,0 cm |
| Šírka: | 10,0 cm |
| Hĺbka: | 30,0 cm |







