OBI Bodové svietidlo strieborno-biele 1 x E27 max. 15 W, 33 cm
Číslo výrobku 4912382Opis výrobku
Číslo výrobku 4912382
OBI nástenné svietidlo z nerezovej ocele. Vhodné pre 1 žiarovku s päticou E27 max. 15 W. Žiarovky nie sú súčasťou dodávky.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007878051604
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | Bez svietidla |
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Farba: | Matná biela |
| Materiál rámu: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tienidla: | Sklo |
| Tvar: | Tvar tyče |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | E27 |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Montážna hĺbka: | 14,5 cm |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 15 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 832 g |
| Výška: | 33,0 cm |
| Šírka: | 33,0 cm |
| Hĺbka: | 14,5 cm |





