OBI Vonkajšie svietidlo MOLINELLA čierne 1xE27 max.60W IP44 35x17cm horné uchyt.
Číslo výrobku 4913240Opis výrobku
Číslo výrobku 4913240
Vonkajšie nástenné svietidlo OBI MOLINELLA
Vonkajšie nástenné svietidlo OBI MOLINELLA klasického a rustikálneho štýlu je optimálnym zdrojom svetla pre Váš exteriér. Svietidlo je vyrobené z hliníkového tlakového odliatku a opatrené práškovou povrchovou úpravou. Kvalitné materiály a úprava maximálne odolávajú poveternostným vplyvom. Žiarovka nie je súčasťou balenia a je nutné ju zakúpiť samostatne. Vhodná žiarovka s päticou E27 max. 60 W, 230 V. Montážny materiál je súčasťou balenia. V ponuke OBI nájdete ďalšie svietidlá série MOLINELLA pre jednotný vzhľad Vášho exteriéru.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP44
Svietidlá so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873028427,4007878050607
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Rustikálny |
| Farba: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Objímka: | E27 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,30 kg |
| Výška: | 35,0 cm |
| Šírka: | 17,0 cm |
| Hĺbka: | 20,5 cm |








