Philips Nástenné svietidlo myGarden Shades, E27, antracit, 8,2 x 17,1 x 17 cm
Číslo výrobku 4511911Opis výrobku
Číslo výrobku 4511911
Jedinečný dizajn pre jedinečné okamihy pod holým nebom. Toto elegantné antracitové nástenné svietidlo Philips je vyrobené z hliníka s plastovým krytom svetla. Krásne efekty dvojsmerného svetla vás vyzvú na posedenie a odpočinok na záhrade. Svietidlo má jednu päticu E27, ktorú je možné osadiť ľubovoľným svetelným zdrojom o max. príkone 42 W (svetelný zdroj nie je súčasťou balenia). Toto vonkajšie svietidlo Philips je špeciálne navrhnuté pre vlhké vonkajšie prostredie a prešlo náročnými testami, ktoré zaistili jeho vodeodolnosť. Svietidlo je skonštruované s ochranou IP44: je chránené proti striekajúcej vode a jedná sa o výrobok, ktorý je najbežnejší a najvhodnejší pre všeobecné vonkajšie použitie.
Technické parametre:
- Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: 2
- Napätie: 230 V / 50 - 60 Hz
Informácie o výrobcovi
Signify GmbH
RÖNTGENSTRAßE 22
22335 HAMBURG
lighting-consumer-cs-diy@signify.com
8718291444336,8719514385382
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | Bez svietidla |
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Antracitová |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | E27 |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 15 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 400 g |
| Výška: | 8,2 cm |
| Šírka: | 17,1 cm |
| Hĺbka: | 17,0 cm |















