Philips Vonkajšie nástenné svietidlo Hedgehog sivé
Číslo výrobku 1050525Opis výrobku
Číslo výrobku 1050525
Philips nástenné vonkajšie svietidlo Hedgehog z nerezovej ocele dodáva štýl a silu vašej stene. Distribuuje svetlo hore a dole pre ohromujúci efekt svetlom zaliatej steny. Všetko, čo musíte urobiť, je vychutnať si pohľad na svoju záhradu.
Informácie o výrobcovi
Signify GmbH
RÖNTGENSTRAßE 22
22335 HAMBURG
lighting-consumer-cs-diy@signify.com
8718696157046
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Sivá |
| Farba: | Hliník |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Stmievateľné externým stmievačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | E27 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 710 g |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šírka: | 18,2 cm |
| Hĺbka: | 13,0 cm |















