Steinel Nástenné LED svietidlo L 910 S s det. pohybu, IP44, 11W, 3000K, antracit
Číslo výrobku 5017769Opis výrobku
Číslo výrobku 5017769
Vďaka nástennému svietidlu Steinel L 910 S bude váš domov bezpečnejší. Elegantné LED svietidlo má vertikálne otočný 180 ° LED panel s infračerveným senzorom pohybu, ktorý má plynule nastaviteľný dosah až 12 metrov. Svietidlo teda môžete využiť na osvetlenie záhrad, príjazdových ciest, vchodov do domov a dvorov.
Svietidlo má zabudovaný senzor, ktorý váš dom, príjazdovú cestu alebo záhradu presne osvetlí. Ľudia svojim telesným teplom vyžarujú infračervené žiarenie, ktoré potom senzor rozpozná ako pohyb. Svietidlo vám tak pomôže odradiť zlodeja a v noci sa bezpečne orientovať.
Svietidlo v modernom dizajne sa ľahko začlení ku každému štýlu domu a fasády. Tienidlo je vyrobené z plastu a telo z hliníka, preto je svietidlo odolné a ľahko sa udržuje. Materiál je navyše odolný voči UV žiareniu a aj po rokoch bude stále vyzerať skvele. Vďaka stupňu krytia IP44 je svietidlo chránené proti vniknutiu cudzích telies väčších ako 1 mm a proti vode striekajúcej zo všetkých smerov.
Svietidlo vyžaruje teplé biele svetlo (3 000 K) so svetelným tokom 797 lm a príkonom 9,8 W. Vďaka použitiu LED technológie je svietidlo šetrné k životnému prostrediu, energeticky úsporné a má životnosť 50.000 hodín. U svietidla je tiež možné nastaviť základnú úroveň osvetlenia a nepretržité svietenie po dobu až 4 hodín.
Informácie o výrobcovi
Steinel GmbH
Dieselstraße 80-84
33442 Herzebrock-Clarholz
product@steinel.de
4007841576202
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | S hlásičom pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 727 g |
| Výška: | 23,5 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 8,5 cm |
















